0D7331AD-EC41-4383-B113-992FF920D050
sk hu
Rezervácia termínu

.Kuchyne

Wood Marble

Scéna gastronomických výtvorov

Podstata nami navrhnutých a postavených kuchýň spočíva v prepracovaných detailoch, ktoré zdôrazňujú dokonalosť použitých materiálov a robia z času stráveného v kuchyni pohodlný a estetický zážitok bez kompromisov. Kvalitné povrchy a precízne kovania zaručujú, že kuchyňa aj pri náročnom používaní žiari dlhé roky vo svojej pôvodnej kráse.

Kuchyňa ako spoločenský priestor

Na základe talianskeho spôsobu života má čas strávený v kuchyni silu vytvárať silnú komunitu. V dnešnej dobe sa čoraz viac ľudí rozhoduje tak, aby sa kuchyňa stala súčasťou obývačky, keďže práve v týchto priestoroch v našich domovoch trávime najviac času. A práve prepojenie kuchyne, jedálne a obývačky podporuje rodinné akcie, pretože svoju pozornosť nemusíme deliť medzi hostí a úlohy v kuchyni. Nami navrhnuté a postavené kuchyne svojimi inovatívnymi a technologickými riešeniami maximálne slúžia potrebám užívateľa. Naším nezverejneným cieľom je prehĺbiť varenie na gastronomický zážitok, pretože dobre pripravené jedlo je aj projekciou starostlivosti.

Priestor inšpirácie

Náš showroom, ktorý bol otvorený v októbri 2021 predstavuje zmes vkusu, dizajnu a funkčnosti. Ponúkame možnosť osobne vidieť naše realizácie a ponoriť sa do atmosféry priestoru, ktorý sme si vysnívali. 

.Kolekcie

plávajuci-ranajkovy-pult-coviani plávajuci-ranajkovy-pult-coviani

Behind the scenes

Ďalej Long arrow

Uprednostňujeme kolekcie

...spájame revolučné použitie materiálov so štýlom a praktickosťou. Naše kolekcie pozostávajú z rôznych kuchýň z hľadiska detailov a štýlu. V každej z nich sme použili rôzne riešenia a materiály. Naše kuchyne si môžete v prípade potreby prispôsobiť a prezrieť v našom showroome.

exkluzivne-kuchyne-nabytok-do-interieru exkluzivne-kuchyne-nabytok-do-interieru

Vytvárame atmosféru

Ergonomické usporiadanie prvkov si vyžaduje určitú námahu, rovnako ako uplatnenie technických výdobytkov a harmóniu použitých materiálov. Pri výbere doplnkov sa snažíme o súlad materiálu a dizajnu.

Vďaka použitiu hrubších prvkov drevenej dyhy pôsobí náš nábytok robustne a zároveň esteticky. Podľa nášho názoru dominujú priestoru, ale nie sú okázalé. Prvky nášho nábytku sú navrhnuté tak, aby vydržali navždy.

luxusny-domov luxusny-domov

Modulárny systém pre maximalizáciu úložného priestoru

Prístup k inováciám je inšpirovaný využívaním technologických možností. Plánujeme funkčnú kuchyňu, modulárny systém, kde sú všetky kuchynské doplnky po ruke. Kuchynský ostrov je multifunkčná oáza. Ak sa rozhodnete prepojiť kuchyňu s obývačkou, mali by ste zvážiť praktický dizajn kuchynského ostrovčeka. Využitie priestoru a zážitok z používania kuchyne sú umocnené návrhom technických riešení a úložných priestorov.

modularny-system-v-kuchyni modularny-system-v-kuchyni

.Aplikované technológie

Povrchová úprava

Z hľadiska využitia materiálov preferujeme vyššiu kvalitu. Na výrobu nášho nábytku používame povrchové úpravy ako napr.: olejované, lakované, morené, brúsené dýhované dosky; matné, vysokohodvábne, lesklé a metalicky lakované MDF dosky. Laminátové dosky s povrchovou úpravou a kompaktné dosky s nanotechnológiou. Pracovné dosky z prírodného a technického kameňa.

Viditeľné a čelné plochy nábytku, obklady, interiérové dvere: DREVENÁ DÝHA - MAĽOVANÉ MDF PANELY - KOMPAKTNÉ PANELY - LAMINAM - 3D DÝHA - LAMINOVANÉ PANELY - ALPI - LATHO COMPONENTS
Pracovné dosky: KOMPAKT (FENIX - PFLEIDERER) - TECHNISTONE, ŽULOVÉ A MRAMOROVÉ PRÍRODNÉ KAMENE, LAMINAM, KERAMICKÉ OBKLADY, CORIAN - KERROCK
Korpusové materiály: FENIX - PFLEIDERER - KRONOSPAN – EGGER

Výsuvné a výklopné mechanizmy:

Okrem materiálového využitia nábytku sa veľký dôraz kladie aj na mechanizmy zabudované v jednotlivých kuchynských skrinkách. Získavame ich iba od dodávateľov, ktorí predstavujú najspoľahlivejšiu kvalitu, ako sú:

SCILM - KESSEBÖHMER - FURNITAL - VIEFE - HAWA - EUBIQ - BLUM - HETTICH - BLANCO - VAUTH-SAGEL - CINETTO - PEKA - atď.

Kuchynské stroje

Sme zmluvnými partnermi spoločností Siemens, Bosch, Gaggenau, BORA, zaoberáme sa poradenstvom a distribúciou týchto kuchynských spotrebičov. V neposlednom rade ponúkame aj riešenie pre osvetlenie v interiéri.

.Partneri

Bosh Siemens BORA Logo WHITE