0D7331AD-EC41-4383-B113-992FF920D050
sk hu
Rezervácia termínu

.Showroom

drevena-dyha-luxusny-kuchynsky-nabytok-coviani prava-drenena-dyha-moderny-nabytok moderna-a-luxusna-kuchyna Coviani 6

Rezervácia termínu

Vyberte si deň, kedy nás môžete osobne navštíviť a my vám pomôžeme zrealizovať váš vysnívaný interiér. Osobná konzultácia je bezplatná.

Spojenie funkčnosti a dizajnu

Náš showroom sme navrhli tak, že keď návštevník vstúpi dnu, bude sa cítiť ako doma. Môžete sa u nás zastaviť a zažiť pohľad na život, ktorý vám chceme predstaviť a to všetko v pohodlí príjemnej atmosféry s lahodnou kávou a jedinečným výberom materiálov. Naše dve kuchynské kolekcie na vás čakajú vystavené v našom showroome, kde môžete vyskúšať na dotyk rôzne materiály. Objavíte tu harmóniu kameňa, kovu, dreva, skla a keramických povrchov s moderným usporiadaním.

Možnosť obhliadky nášho showroomu poskytujeme všetkým záujemcom, dizajnérom, ale aj tým, ktorí sú zvedaví, ako rozkvitajú najnovšie kuchynské trendy. Sme presvedčení, že naše kuchynské štúdio poskytne mnohým inšpiráciu a hmatateľné nápady.

Pozornosť k detailom

Naše kuchyne vybavené rôznymi doplnkami umožňujú návštevníkom zažiť na vlastnej koži funkčné a estetické možnosti kolekcií. Okrem vzhľadu kuchynských prvkov čaká na všetkých záujemcov aj prostredie podporujúce charakter našich kuchýň. Kuchyňa je dejiskom gastronomickej tvorby, ktorá si vyžaduje vhodné prostredie. Rôzne textúry a povrchy, ktoré sa objavujú v priestore zásadne menia spôsob, akým uvažujeme o kuchyni. Náš nábytok tvorí spolu s interiérom jeden celok. 

Vizualizácia a výber vzoriek na mieste

Náš showroom okrem umiestnenia našich produktových paliet ponúka aj dizajnérske služby, pri ktorých pomáhame realizovať predstavy našich zákazníkov na mieste pomocou nášho dizajnérskeho programu a uvádzame dostupné vzorky, prezentujeme parametre našich spotrebiteľov a príslušenstva. V priebehu našej práce vzniká množstvo projektov, ktoré boli realizované na základe hotových plánov interiérových architektov a dizajnérov. V prípade absencie plánov vám pomôžeme navrhnúť rozloženie kuchyne podľa rozmerov. Máme stabilné dodávateľské vzťahy, takže vieme flexibilne plniť očakávania partnerov a zákazníkov. 

Naša práca sa vyznačuje odbornou spôsobilosťou a spoľahlivosťou. Výhodou nášho lokálne vyrábaného nábytku je flexibilita a rýchla reakcia prispôsobená individuálnym potrebám. Po vizuálnom návrhu a cenovej ponuke naši kolegovia osobne posúdia lokalitu, po objednávke a výrobe nábytok dodáme a odborne namontujeme. 

Kuchynský nábytok v našom showroome kombinuje technológie a materiály, ktoré sú medzi lokálnymi výrobcami považované za prelomové. Tieto kuchyne nie sú obmedzené len na dokonalosť dizajnu, ale okrem vzhľadu sa už počas používania odhalí veľa nového a zásadne menia predstavy o kuchyni. Kvalita sa dá plánovať a preto v našich návrhoch uprednostňujeme dýhované a prírodné materiály. Navrhujeme kuchyne, ktoré nevychádzajú z módy a pre svoju eleganciu a štýl predstavujú samostatnú a trvalú hodnotu.

Map
ADRESA

Výroba exkluzívneho nábytku | Kuchyne a interiéry | Adresa: StartUp | Hadovská cesta 6B | Komárno 945 01OTVÁRACIA DOBA

Pondelok - Piatok: 9:00 – 16:00

Sobota: na základe vopred dohodnutého termínu


Naplánovanie trasy
Arrow
Nitra 67km
Arrow
Nové Zámky 30km
Arrow
Bratislava 102km