0D7331AD-EC41-4383-B113-992FF920D050
sk hu
Rezervácia termínu

.O nás

Založením spoločnosti COVIANI je naším cieľom pozdvihnúť regionálnu výrobu nábytku na vyššiu úroveň. S našimi skúsenosťami, víziou a technologickým základom sa snažíme stelesniť atmosféru, o ktorej sme snívali. Moderné riešenia používané v Taliansku, nám slúžili ako inšpirácia. Prijali sme ich do našej výroby a tak môžeme ponúkať kvalitu v honbe za sofistikovanosťou. Dizajnové riešenia už nemusíte hľadať v zahraničí, niečo trvácne si v službách vycibreného vkusu viete vytvoriť aj doma. Výhodou nášho lokálne vyrábaného nábytku je flexibilita a rýchla reakcia prispôsobená individuálnym potrebám.

Náš profil zahŕňajú rodinné rezidencie, apartmány, reštaurácie a výroba spolu s montážou celého nábytku s osobitnou pozornosťou venovanou kuchyniam. V rámci kuchynského nábytku navrhujeme a vyrábame exkluzívne kolekcie aj pre tých najnáročnejších klientov v talianskom štýle, s moderným, čistým, tvarovo lámavým dizajnom a nadčasovými materiálmi, ktoré sa vymykajú tradičným trendom. Náš showroom sa zameriava hlavne na kuchyňu a prezentuje ju ako arénu gastronómie.

Našu výrobnú halu, ako aj showroom, môžete navštíviť v Komárne. Tak ako pevnostný systém v Komárne, známy aj ako Gibraltár Dunaja s pôsobivou architektúrou, sa aj my snažíme vytvárať most medzi dostupnou kvalitou a spokojnosťou našich zákazníkov.

Dizajn, inovácie, obchodný prístup a realizácia plánov idú ruka v ruke a tak sa zrodila značka COVIANI.

Balázs 1
Balázs 1

"Som stavebný inžinier, ktorý má veľmi blízko k dizajnu, ale zároveň milujem nové chute a textúry. Kuchynský nábytok bol v interiéri považovaný akoby za nevlastné dieťa, bol skorej v úzadí, ale s nástupom kvalitnej gastronómie však prišiel na nové svetlo. Kvalita verzus kvantita a čisté línie sú atraktívne ako na tanieri , tak aj v kuchyni.“

Ing. Balázs Ferencz, zakladateľ
Krisztián 4
Krisztián 4

„Za posledných 20 rokov, ktoré som strávil v nábytkárskom priemysle, som vytvoril domovy pre mnohé rodiny. Nakoľko za každou objednávkou sú ľudia a nielen očakávania, najväčšou výzvou mojej práce je vidieť spokojných zákazníkov.

Krisztián Čenky, zakladateľ

.Recenzie od našich zákazníkov

„V COVIANI som spoznal skutočne zanietený a kreatívny tím. Ak nemáte nápad, pomôžu vám, ak máte nápad, vyriešia aj nemožné. Pracujú precízne a krásne, je radosť žiť s nábytkom, ktorý vyrábajú.“


Bánki Ágnes

„Dôležitým aspektom bolo pre mňa vystaviť veľké plochy v kuchyni s maximálnym využitím priestoru. Chcel som skombinovať materiály a prvky, ktoré poskytujú pohodlný, praktický a zároveň koherentný zážitok. Tím COVIANI mi predstavil moderné riešenia, ktoré sú už v Taliansku rozšírené. Okrem použitých materiálov a práce bol bezchybný aj prístup tímu.“


März Tamás

„Keďže môj priestor je dosť malý a v kuchyni mám veľa úložného priestoru, musela som navrhnúť unikátny kus kuchynského nábytku, v ktorom dokážem využiť priestor na maximum. Oslovila som viacero firiem, no nikde som nezažila láskavosť, precíznosť a flexibilitu, ktorú COVIANI charakterizuje. Pomohli mi s výberom kuchynskej linky, počnúc od materiálov až po úchytky a navyše objednávka bola vybavená včas. Môžem vrelo odporučiť každému!"


Ligeti Beáta

.Výroba a realizácia

Ďalej Long arrow
Tervezés 9
sklenene-police

.SHOWROOM

Ďalej Long arrow