0D7331AD-EC41-4383-B113-992FF920D050
sk hu
Rezervácia termínu

.Blog

29.05.2023 Exkluzivny 3d panel na stenu namiesto tapety

Dekoratívne 3D panely pre luxusný interiér | FITWALL

29.05.2023

Stena je najväčšia plocha, kde možno naplno prejaviť náladu interiéru. Oplatí sa siahnuť po nadčasových a praktických materiáloch, ktoré revolučne uspokoja krásne – trvalo udržateľné očakávania. Okrem dreva, textilu, iných obkladov stien a kompaktných panelov predstavujeme Krion Fitwall®: dekoratívny panel na minerálnej báze, ktorý dopĺňa priestor výraznými reliéfmi.

Ďalej
23.09.2022 Alpi dyha nabytok

Jedinečné talianske drevené dyhy | ALPI

Čistá príroda u vás doma? ALPI sprístupňuje nedosiahnuteľné. Paleta je vlastne drevo samotné vo všetkých jeho variáciách, ktoré poskytuje maximálnu výraznosť. Výber značky znamená dôverovať kvalite, nájsť perfektný produkt pre každú potrebu a urobiť environmentálne uvedomelé rozhodnutie.

Ďalej
23.09.2022 kuchyna-ako-priestor-na-gastronomicky-zazitok

Vitajte vo svete moderného nábytku!

Kvalitný nábytok na mieru. Ale toto samo osebe nie je dostatočne expresívne. Prečo nás zaujal hlavne kuchynský nábytok? Keďže radi varíme a jeme chutné jedlá, priznávame, že kuchyňa nie je len miestom tajných receptov a varenia, ale aj priestorom pre gastronomický zážitok. Nami navrhnutý a zrealizovaný kuchynský nábytok a nábytok celého interiéru, ktorý ho obklopuje, tvoria kvalitnú harmóniu.

Ďalej